"Najlepszy jej mecz w 2024 roku". Dobrasz pod wrażeniem występu Legii. Wskazał kluczowych piłkarzy [WIDEO]

"Najlepszy jej mecz w 2024 roku". Dobrasz pod wrażeniem występu Legii. Wskazał kluczowych piłkarzy [WIDEO]
Lukasz Laskowski / pressfocus
Redakcja meczyki.pl
Kamil Kobielski01 Apr · 22:22
Dawid Dobrasz ocenił występ Legii Warszawa z Górnikiem Zabrze. - Najlepszym jej mecz w 2024 roku - powiedział dziennikarz Meczyki.pl w Ekstraklasa Raport.
Za nami świąteczna kolejka PKO BP Ekstraklasy. W hicie tej serii gier Legia Warszawa pokonała Górnik Zabrze 3:1.
Dalsza część tekstu pod wideo
"Wojskowi" zanotowali swoje drugie zwycięstwo z rzędu i do liderującej Jagiellonii Białystok tracą siedem punktów. Bezpośredni mecz między obiema drużynami już w najbliższą niedzielę o 17:30.
Na temat formy Legii wypowiedział się Dawid Dobrasz. Nasz dziennikarz w programie Ekstraklasa Raport pochwalił grę stołecznego zespołu w Zabrzu.
- Gdybym spał pół roku i nie wiedział, co się działo, to pomyślałbym, że to początek sezonu, bo tak dzisiaj grała Legia. Zgadzała się skuteczność, obrona trochę zawaliła, ale atak nadrobił - czyli to, co działo się w jesieni. Pekhart strzelił pierwszy raz od września, liderzy prezentowali się dobrze, Runjaić trafił ze zmianami. To był najlepszy mecz Legii w 2024 roku - stwierdził.
- Bardzo podobało mi się wejście Kapustki. On, Josue, Gual - top 3 piłkarzy Legii w meczu z Górnikiem. Wcześniej brakowało liderów, a dziś to jest - dodał.
Z jego słowami zgodził się Łukasz Olkowicz, dziennikarz Przeglądu Sportowego Onet.
- Podobała mi się gra Legii. Dojrzała, uważna w defensywie. Głupi rzut karny, ale gdyby Wojskowi grali tak od początku sezonu, to w tym momencie nie mówilibyśmy o stracie do Jagiellonii - podopieczni Runjaicia plasowaliby się na innej pozycji - ocenił.
Cały odcinek programu możecie obejrzeć tutaj:
Redakcja meczyki.pl
Kamil Kobielski01 Apr · 22:22
Źródło: własne

Przeczytaj również