Napoli chce kolejnego gracza z Manchesteru. Mendes ruszył do akcji
Napoli poszukuje kolejnych wzmocnień. Nicolo Schira podał, że "Azzurri" zawiesili oko na jednym z podopiecznych Pepa Guardioli.
Neapolitańczycy upodobali sobie zawodników z Manchesteru. W poprzednim sezonie ściągnięty z United Scott McTominay był głównym architektem w marszu po Scudetto.
Latem na Stadio Diego Maradona przeniosło się kolejnych dwóch zawodników z Manchesteru. Rasmus Hojlund został wypożyczony, a Kevin De Bruyne zakontraktowany na zasadzie wolnego transferu.
Na tym nie koniec. Nicolo Schira poinformował, że Napoli jest zainteresowane Matheusem Nunesem. Mistrzowie Włoch cenią 27-latka, który potrafi grać jako pomocnik i prawy obrońca.
Klub myśli o sprowadzeniu Portugalczyka już w zimowym okienku. Giovanni Manna rozpoczął rozmowy w tej sprawie z Jorge Mendesem, agentem Nunesa.
Nunes dotychczas wystąpił w 77 spotkaniach Manchesteru City. Zanotował w nich pięć bramek i 17 asyst. Portal Transfermarkt wycenia Portugalczyka na 35 mln euro. Jego aktualny kontrakt z "Obywatelami" obowiązuje do połowy 2028 roku.