Napoli wygrało z drużyną Glika

SSC Napoli pokonało na własnym stadionie Torino 2:1 w spotkaniu osiemnastej kolejki ligi włoskiej. Cały mecz w drużynie gości rozegrał Kamil Glik.


























Źródło: asinfo.

Dyskusja

Przeczytaj również