Neymar przyłapany na trybunach słynnego klubu. Tak świętował zdobytą bramkę [WIDEO]

Neymar przyłapany na trybunach słynnego klubu. Tak świętował zdobytą bramkę [WIDEO]
Screen/Twitter
Piłkarz Al-Hilal, Neymar, wraca obecnie do pełni sił po kontuzji kolana. W ostatnim czasie znany zawodnik został przyłapany na trybunach Santosu. Pokazano, jak Brazylijczyk świętował bramkę.
W połowie sierpnia 2023 roku Neymar opuścił Paris Saint-Germain i przeniósł się do Al-Hilal. Klub z Arabii Saudyjskiej zapłacił za jego usługi około 90 mln euro i podpisał z nim kontrakt do 2026 roku.
Dalsza część tekstu pod wideo
Od chwili przenosin na Bliski Wschód reprezentant Brazylii rozegrał zaledwie pięć meczów, zdobył w nich jedną bramkę oraz zanotował trzy asysty. Obecnie pauzuje on z powodu groźnego urazu.
Podczas październikowej przerwy na kadrę Neymar doznał zerwania więzadeł krzyżowych w kolanie, co oznacza, że wróci on do gry dopiero w sierpniu. Korzystając z wolnej chwili, były piłkarz PSG sporo podróżuje po świecie. W trakcie ubiegłego weekendu zawitał on do Brazylii.
Zawodnik Al-Hilal był obecny na meczu Santosu z Palmeiras w finale Pucharu Paulista. Finalnie górą byli gospodarze, którzy wygrali 1:0. Bohaterem tego zespołu został Romulo Otero.
Kamery uchwyciły z kolei, jak trafienie brazylijskiego pomocnika świętował Neymar. 33-latek uniósł ręce w geście triumfu. Po chwili przebił również "piątkę" jednemu ze znajdujących się obok znajomych.
Z informacji podanej przez UOL Esporte wynika z kolei, że już po zakończeniu starcia reprezentant Brazylii udał się do szatni Santosu, gdzie pogratulował drużynie osiągniętego sukcesu.
Neymar rozpoczynał zawodową karierę właśnie w barwach Santosu. Niewykluczone, że już niedługo wróci on do zespołu, gdzie stawiał pierwsze kroki. Takie słowa miały od niego usłyszeć władze klubu.
Redakcja meczyki.pl
Piotr Sidorowicz 02 Apr · 22:40
Źródło: UOL Esporte

Przeczytaj również