"Nie ma ludzi niezastąpionych". Slisz wypalił ws. Lewandowskiego

"Nie ma ludzi niezastąpionych". Slisz wypalił ws. Lewandowskiego
screen
Bartosz Slisz wziął udział w pierwszej konferencji prasowej reprezentacji Polski w Hanowerze. Pomocnik Atlanty United jest pozytywnie nastawiony do szans biało-czerwonych na wyjście z grupy.
Polacy odliczają dni do meczu z Holandią. Wiadomo, że w niedzielę nie zagra Robert Lewandowski, który leczy kontuzję mięśnia dwugłowego uda.
Dalsza część tekstu pod wideo
- Kontuzje to część futbolu, sportu. Nie ominiemy tego. Na pewno to dla nas osłabienie, ale mamy na tyle szeroką kadrę, żeby sobie poradzić w pierwszych meczach. Nie ma ludzi niezastąpionych - powiedział Slisz.
Polacy pojechali do Niemiec po dwóch udanych meczach towarzyskich. Slisz uważa, że wygrane z Ukrainą i Turcją pozytywnie wpłyną na drużynę.
- Dwa zwycięstwa podniosły morale zespołu. Każda wygrana nas buduje. Te spotkania przygotowały nas do EURO. Nie mamy się czego obawiać - podkreśla pomocnik reprezentacji Polski.
- W grupie mamy bardzo wymagających rywali, ale uwielbiam grać z takimi drużynami. Jest łatwiej, gra może być bardziej otwarta, można iśc na wymianę ciosów. Nastawienie jest pozytywne. Naszym celem jest wyjście z grupy - dodał Slisz.
Oglądaj konferencję prasową i trening reprezentacji Polski.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski12 Jun · 16:52
Źródło: własne

Przeczytaj również