"Nie ma powodu do paniki". Gwiazda Arsenalu uspokaja po porażce. Głośny apel do kibiców

Arron Gent/News Images/SIPA USA/PressFocus
Londyński Arsenal na sam koniec roku znów mocno zawiódł w Premier League, w słabym stylu przegrywając 1:2 z Fulham. Declan Rice mimo kolejnej straty punktów stara się uspokoić fanów "Kanonierów".
Jeszcze nieco ponad tydzień temu wydawało się, że podopieczni Mikela Artety są głównymi faworytami do zakończenia tego roku na pozycji lidera Premier League. Na pierwsze miejsce w tabeli mogli wyjść nawet mimo porażki z West Hamem.
Niedzielne starcie z Fulham przyniosło jednak kolejne rozczarowanie. "Kanonierzy" przegrali 1:2, a w drugiej połowie nie potrafili nawet poważnie zagrozić bramce Bernda Leno.
Mikel Arteta po porażce nie gryzł się w język. Przyznał, że był to najgorszy mecz Arsenalu w tym sezonie. W zupełnie innym tonie wypowiada się z kolei Declan Rice.
Reprezentant Anglii apeluje o spokój. Wierzy w to, że wyniki londyńczyków szybko się poprawią. Teraz rozgrywki Premier League czeka nieco dłuższa przerwa.
- Nie ma powodu do paniki. Przed nami jeszcze wiele meczów i musimy zachować pozytywne nastawienie. To nie czas na bycie negatywnym - stwierdził Rice.
- Mamy świetnego menadżera, świetną grupę zawodników i będziemy dalej działać - powiedział reprezentant Anglii, którego słowa cytuje Fabrizio Romano.
Maciej Pietrasik31 Dec 2023 · 21:54
Źródło: Fabrizio Romano