"Nie ma prawa grać w reprezentacji". Stanowski i Wichniarek miażdżąco ocenili występ bocznego obrońcy

"Nie ma prawa grać w reprezentacji". Stanowski i Wichniarek miażdżąco ocenili występ bocznego obrońcy
Kanał Sportowy
Nie milkną echa spotkania Czechy - Polska. Do występu "Biało-czerwonych" odnieśli się Krzysztof Stanowski oraz Artur Wichniarek, którzy zgodnie przejechali się po Robercie Gumnym.
Robert Gumny wszedł na boisko już w pierwszej połowie spotkania. Zawodnik Augsburga musiał zmienić Matty'ego Casha, który doznał kontuzji.
Dalsza część tekstu pod wideo
Już od samego początku piłkarz z Bundesligi miał niemałe problemy z zabezpieczeniem swojej strony. Regularnie uciekał mu David Jurasek, stanowiący wielkie zagrożenie.
Po zmianie stron było nieco lepiej, ale Gumny i tak nie uniknął ostrej krytyki. Artur Wichniarek domaga się bowiem, aby był to ostatni mecz 24-latka w kadrze.
- Ja oglądam właściwie każdy mecz w Bundeslidze i niestety prawie każdy mecz Augsburga. Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji. I to dzisiaj udowodnił! Facet za każdym razem spóźniony, faulujący. Nie trzymał linii, taktyki, odległości od przeciwnika. Dawał się ogrywać, dośrodkowywać - ocenił były napastnik w "Kanale Sportowym".
Podobnego zdania był Krzysztof Stanowski. On bowiem, już po zakończeniu spotkania, wlepił Gumnemu notę "1" w dziesięciostopniowej skali.
- Wystawiamy Jędrzejczyka za Gumnego lub Kiwiora i jest poziom wyżej - stwierdził dziennikarz.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk25 Mar 2023 · 07:28
Źródło: Kanał Sportowy

Przeczytaj również