"Nie pamiętam, kiedy grałem bez bólu". Poruszające wyznanie gwiazdy Arsenalu przed meczem Ligi Mistrzów

"Nie pamiętam, kiedy grałem bez bólu". Poruszające wyznanie gwiazdy Arsenalu przed meczem Ligi Mistrzów
Foto Li Ying/Xinhua/PressFocu
Gabriel Jesus w ostatnim czasie był dość mocno krytykowany za grę w barwach Arsenalu. Okazuje się, że Brazylijczyk od dawna walczy nie tylko z rywalami, ale też z problemami zdrowotnymi.
Snajper "Kanonierów" trafił do północnego Londynu w 2022 roku. W tym sezonie Premier League jedynie czterokrotnie wpisał się na listę strzelców.
Dalsza część tekstu pod wideo
Jego ostatnie trafienie ligowe miało miejsce pod koniec stycznia. Na Brazylijczyka spadła spora krytyka ze strony kibiców oraz ekspertów.
Okazuje się jednak, iż Jesus boryka się ze sporymi problemami zdrowotnymi. Piłkarz przyznał się do nich przed meczem z Bayernem w Lidze Mistrzów.
- Nie pamiętam ostatniego dnia, kiedy grałem w piłkę nożną bez bólu - powiedział Jesus. Jego słowa cytuje między innymi Fabrizio Romano.
Brazylijczyk nie zamierza lekceważyć mistrzów Niemiec. Uważa ich za bardzo trudnych rywali, nawet mimo słabych wyników w ostatnich tygodniach.
- Mówimy o Bayernie. Wszyscy znają ich historię, zdobyli wiele tytułów w Bundeslidze oraz Lidze Mistrzów. Każdy zna jakość tego klubu i zawodników. Nie ma znaczenia, czy mieli problemy w ostatnich dwóch lub trzech meczach. Nadal są Bayernem i mogą nam zaszkodzić - podkreślił.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik08 Apr · 18:29
Źródło: Fabrizio Romano

Przeczytaj również