"Nie podoba mi się to. Niczemu to nie służy". Kołtoń krytycznie o zachowaniu właściciela Rakowa [WIDEO]

"Nie podoba mi się to. Niczemu to nie służy". Kołtoń krytycznie o zachowaniu właściciela Rakowa [WIDEO]
własne / PressFocus
Redakcja meczyki.pl
Kamil Kobielski06 Apr · 10:48
Roman Kołtoń krytycznie zareagował na słowa Michała Świerczewskiego, właściciela Rakowa Częstochowa. - Niczemu to nie służy - stwierdził dziennikarz na kanale Meczyki.pl.
Raków Częstochowa ponownie rozczarował w PKO BP Ekstraklasie. W piątek mistrz Polski w meczu 27. kolejki przegrał z Radomiakiem Radom 1:2.
Dalsza część tekstu pod wideo
Ta sytuacja mocno nie spodobała się Michałowi Świerczewskiemu. Właściciel Rakowa zaraz po końcowym gwizdku skomentował kolejną wpadkę swojego klubu.
- Po meczu z Puszczą byłem zły. Po Ruchu rozgoryczony. Dziś nie jestem w stanie opisać tego uczucia… Uwierzcie, że przeżywam to co najmniej równie mocno jak Wy. Dziś jednak nie będzie żadnych decyzji. Na początku tygodnia ogłosimy czy i ewentualnie jakie podejmiemy działania - napisał na portalu X.
Tę wypowiedź w Piłkarskim Salonie postanowił skomentować Roman Kołtoń. Dziennikarz Prawdy Futbolu krytycznie ocenił reakcję Świerczewskiego.
- Rozumiem, że w świecie futbolu komunikacja jest wszechobecna, ale ta wypowiedź podważa Szwargę. Ten wpis mi się nie podoba. Albo zwalniasz, albo zostawiasz. Michał Świerczewski daje do zrozumienia, że drapie się po głowie. Niczemu to nie służy - stwierdził.
- Nie ruszałbym Szwargi. Rozumiem, że passa jest rozczarowująca, strasznie nierówna gra. Nie wiem, czy zmiana byłaby właściwa. Na koniec najłatwiej to zrobić - kontynuował.
- Szwarga to fachowiec. Młody trener rzucony na bardzo głęboką wodę, ale ktoś taką decyzję musiał podjąć. I to był Michał Świerczewski - powiedział Kołtoń.
Cały odcinek programu możecie obejrzeć tutaj:
Redakcja meczyki.pl
Kamil Kobielski06 Apr · 10:48
Źródło: własne

Przeczytaj również