Niemiecka legenda kończy karierę w kadrze! Decyzja już zapadła

Niemiecka legenda kończy karierę w kadrze! Decyzja już zapadła
Bagu Blanco / PRESSINPHOTO / pressfocus
Reprezentacja Niemiec nie spełniła wielkiego marzenia o triumfie na EURO 2024. Christian Falk donosi, że turniej w ojczyźnie był pożegnaniem z kadrą dla kolejnej z niemieckich legend.
Jeszcze przed rozpoczęciem mistrzostw Europy było wiadomo, że z kadrą rozstanie się Toni Kroos. Pomocnik zdecydował się w ogóle zawiesić buty na kołku.
Dalsza część tekstu pod wideo
Gospodarze EURO 2024 nie ukrywali, że ich celem jest wyłącznie złoto przed własną publicznością. W ćwierćfinale lepsza okazała się jednak reprezentacja Hiszpanii.
Turniej w ojczyźnie był ostatnią wielką imprezą dla Thomasa Muellera. Takie informacje przekazał ceniony niemiecki dziennikarz, Christian Falk.
Nie jest to wielkie zakończenie. Już wcześniej podawano, że po sezonie 2024/2025 doświadczony piłkarz zakończy także karierę klubową.
Na razie sam Mueller nie zabrał jeszcze głosu w tej sprawie. Można się jednak spodziewać, że wkrótce poinformuje o swojej decyzji.
Według Falka kariery w kadrze nie zamierza za to kończyć Manuel Neuer. Rozczarowania takim obrotem spraw nie ukrywa Marc-Andre ter Stegen.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik10 Jul · 13:36
Źródło: Sport Bild

Przeczytaj również