Niespotykane zachowanie Takefusy Kubo. Takiej celebracji gola nikt się nie spodziewał [WIDEO]

Takefusa Kubo zdobył jedną z bramek w derbach Kraju Basków. Skrzydłowy Realu Sociedad w wyjątkowy sposób uczcił swojego gola.
Wynik meczu z Athletikiem otworzył Robin Le Normand. Do przerwy ekipa z Estadio Anoeta prowadziła 1:0.
Na początku drugiej połowy Takefusa Kubo trafił do siatki. Reprezentant Japonii płaskim strzałem pokonał Unaia Simona.
Kubo celebrował to trafienie w nietypowy sposób. Skrzydłowy wykonał taniec znany jako twerking.
Japończyk potwierdził dziś bardzo wysoką formę. W tym sezonie ligowym 22-latek ma już na koncie pięć trafień i jedną asystę w siedmiu spotkaniach ligi hiszpańskiej.
Z kolei Real Sociedad wygrał z Athletikiem 3:0. Na listę strzelców wpisał się jeszcze Mikel Oyarzabal.
Adam Kłos30 Sep 2023 · 22:38