Nieuznany gol Karola Świderskiego! Pech Polaka w Serie A [WIDEO]

Karol Świderski trafił do siatki w meczu z Genoą. Gol zawodnika Hellasu Verona nie został jednak uznany.
Starcie rozgrywane w Weronie od początku stało na wysokim poziomie. Już w 8. minucie Federico Bonazzoli trafił do siatki, wykorzystując dogranie Darko Lazovicia.
Genoa zdobyła bramkę do szatni. W 45. minucie na listę strzelców wpisał się Caleb Ekuban. Z kolei po przerwie bramkę dołożył jeszcze Albert Gudmundsson.
Trener Marco Baroni musiał zareagować na boiskowe wydarzenia. W 62. minucie na murawie zameldowali się Karol Świderski i Stefan Mitrović.
Ten duet mógł zapewnić Hellasowi bramkę wyrównującą. W 71. minucie Mitrović przyjął piłkę na prawym skrzydle i dograł do Świderskiego, który z bliskiej odległości pokonał Josepa Martineza.
Po chwili gol reprezentanta Polski został jednak anulowany. Sędziowie dopatrzyli się spalonego, na którym znajdował się Mitrović.
Zespół z Werony ostatecznie przegrał 1:2 i zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli. Świderski dotychczas wystąpił w dziewięciu spotkaniach Hellasu. Strzelił w nich jednego gola.
Adam Kłos07 Apr · 19:38