"Niewybaczalne. Był okropny". Reprezentant Polski w ogniu krytyki mimo gola w pucharach

"Niewybaczalne. Był okropny". Reprezentant Polski w ogniu krytyki mimo gola w pucharach
David Catry / pressfocus
Matty Cash zdobył bardzo ważnego gola w ćwierćfinale Ligi Konferencji, a Aston Villa po rzutach karnych pokonała Lille. Reprezentant Polski jest jednak mocno krytykowany przez niektóre media.
Spotkanie we Francji długo nie układało się po myśli podopiecznych Unaia Emery'ego. To Lille prowadziło u siebie 2:0 i było wówczas o krok od awansu do półfinału.
Dalsza część tekstu pod wideo
Bramka Matty'ego Casha w 87. minucie sprawiła jednak, że konieczna była dogrywka i seria rzutów karnych. W niej lepsi okazali się Anglicy, którzy wywalczyli awans.
Reprezentant Polski jest mocno krytykowany za swoje zachowanie przy golach dla rywali. Dziennikarze Birmingham World przyznali mu zaledwie "czwórkę" w dziesięciostopniowej skali.
- Wcześniej był okropny. Całkowicie zgubił pozycję przy bramce Yazicia i w niewybaczalny sposób został wyprzedzony przez Andre przy drugim golu dla Lille - czytamy w Birmingham World.
- Kilka razy dobrze spisał się w ataku, liczył się w najważniejszych momentach, zdobywając bramkę i wykorzystując rzut karny. Jednak przy obu straconych bramkach pojawiły się lekkie znaki zapytania - pisze givemesport.com, gdzie Cash dostał "szóstkę".
- Nie okrył się chwałą na otwarcie. Wbił piłkę do siatki, doprowadzając do dogrywki - podkreśla Aston Villa News. Tam Polaka oceniono na "siódemkę".
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik19 Apr · 07:20
Źródło: WP Sportowe Fakty

Przeczytaj również