Nikt nie pożegnał Bale'a tak jak Guardiola. Menedżer Manchesteru City wróży mu wielką karierę

Nikt nie pożegnał Bale'a tak jak Guardiola. Menedżer Manchesteru City wróży mu wielką karierę
Salvio Calabrese / Press Focus
Gareth Bale zakończył piłkarską karierę. Przejście Walijczyka na emeryturę skomentował Pep Guardiola.
Bale najlepsze lata miał już dawno za sobą, ale i tak jego decyzja wywołała spore poruszenie w środowisku piłkarskim. Mowa przecież o zaledwie 33-letnim zawodniku.
Byłego już reprezentanta Walii, który przez ostatnie miesiące kariery był zawodnikiem Los Angeles Galaxy, komplementował Guardiola. Menedżer Manchesteru City pozwolił sobie też na uwagę związaną z pasją Bale'a, czyli golfem.
- Co za piłkarz. Zrobił fantastyczną karierę, wygrał wiele trofeów. Teraz może zostać fantastycznym golfistą - wypalił Guardiola.
Trener Manchesteru City sam gra w golfa. Przyznał jednak, że jeszcze nie spotkał się na polu z Bale'em.
- Był zajęty. Może teraz będzie miał więcej czasu. Zaproszę go jeszcze raz - zapowiedział Guardiola.
Dziennikarze zapytali Hiszpana, czy kiedykolwiek próbował sprowadzić Bale'a do jednej ze swoich drużyn. 51-latek szybko uciął temat. Stwierdził, że Walijczyk był zbyt drogi.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski10 Jan 2023 · 17:41
Źródło: Manchester Evening News

Przeczytaj również