Nowa cena za Cancelo. Manchester City idzie na ustępstwa

Nowa cena za Cancelo. Manchester City idzie na ustępstwa
Cordon Press/Pressfocus
Joao Cancelo wkrótce może definitywnie rozstać się z Manchesterem City. Mundo Deportivo twierdzi, że FC Barcelonie powinno udać się obniżyć kwotę transferu.
Portugalski obrońca nieco ponad rok temu stracił miejsce w wyjściowej jedenastce "The Citizens". Z tego powodu postanowił zmienić otoczenie.
Dalsza część tekstu pod wideo
Najpierw trafił na półroczne wypożyczenie do Bayernu Monachium, a w obecnej kampanii reprezentuje barwy FC Barcelony. "Blaugrana" chciałaby go wykupić.
Ekipa ze stolicy Katalonii ma jednak problem ze spełnieniem wymagań Finansowego Fair Play La Liga. Z tego względu transakcja stanęła pod znakiem zapytania.
Początkowo mistrzowie Anglii domagali się za piłkarza 40 milionów euro. "Barca" za wszelką cenę starała się natomiast obniżyć tę sumę.
Jak donosi Mundo Deportivo, prawdopodobnie Anglicy zgodzą się na ustępstwa. Powinni pozwolić na transfer Cancelo w zamian za 25 milionów euro.
Portugalczyk w tym sezonie rozegrał 37 oficjalnych spotkań w FC Barcelonie. W tym czasie zdobył cztery bramki i miał tyle samo asyst. Niemiecki Transfermarkt wycenia go na 30 milionów euro.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik30 Apr · 18:17
Źródło: Mundo Deportivo

Przeczytaj również