Kluczowe wieści ws. Josue. Co z nową umową dla Portugalczyka?

Kluczowe wieści ws. Josue. Co z nową umową dla Portugalczyka?
Marcin Bulanda
Redakcja meczyki.pl
Krystian Kobielski28 Apr · 11:41
Wkrótce będzie znana przyszłość Josue w Legii Warszawa. Łukasz Olkowicz w programie Meczyki.pl na YouTube podał nowe informacje ws. przyszłości Portugalczyka.
Legia Warszawa walczy o awans do europejskich pucharów. Stołeczny klub plasuje się obecnie na siódmym miejscu w tabeli Ekstraklasy, tracąc do trzeciego Śląska, który rozegrał jeden mecz więcej, cztery punkty.
Dalsza część tekstu pod wideo
Duże nadzieje w udany finisz sezonu kibice "Wojskowych" wiążą z Josue, o którym dużo mówi się w ostatnim czasie. Czy Portugalczyk zostanie w Legii na nowy sezon? Łukasz Olkowicz w programie Meczyki.pl na YouTube podał nowe informacje w jego sprawie.
- Myślałem, że przyjście Goncalo Feio dużo zmieni w kwestii nowego kontraktu dla Josue, ale z tego, co słyszę, to trudno będzie, by został w Legii. Pomocnik nie pasuje do stylu, którym chce grać nowy szkoleniowiec - przekazał dziennikarz Przeglądu Sportowego Onet.
- Legia ma grać jeszcze intensywniej. Ta drużyna ma przypominać zespół Rakowa Marka Papszuna. Josue do takiej gry na pewno nie pasuje - kontynuował.
- Czasami jednego zawodnika można "schować" w pressingu - tak jak jest to w przypadku Kamila Grosickiego w Pogoni. W Legii jednak chyba nie biorą pod uwagę liczb Josue, tylko to, co dzieje się w szatni. Jest wiele znaków zapytania, jeśli chodzi o Portugalczyka i jego funkcjonowania w grupie - zakończył.
Josue ma na koncie 125 meczów w barwach Legii. Strzelił 28 goli i zanotował 32 asysty.
Oglądaj Pogadajmy o piłce:
Redakcja meczyki.pl
Krystian Kobielski28 Apr · 11:41
Źródło: własne

Przeczytaj również