Nowe wieści ws. Milika i Szczęsnego. Słodko-gorzki dzień dla Polaków

Nowe wieści ws. Milika i Szczęsnego. Słodko-gorzki dzień dla Polaków
Alberto Gandolfo / pressfocus
Arkadiusz Milik i Wojciech Szczęsny w ostatnim czasie zmagali się z problemami zdrowotnymi w Juventusie. Teraz jeden z Polaków może wrócić do gry w Serie A.
Napastnika brakowało w kadrze na ostatnie spotkania "Starej Damy". W połowie marca doznał urazu przywodziciela i dotąd nie trenował z resztą drużyny.
Dalsza część tekstu pod wideo
W poniedziałek nadeszły jednak dobre wieści na temat reprezentanta Polski. Milik wrócił do zajęć z resztą zespołu i wszystko wskazuje na to, że będzie do dyspozycji trenera na piątkowy mecz z Cagliari.
To niewątpliwie dobra wiadomość dla Massimiliano Allegriego. Kontuzji doznał bowiem Moise Kean, który nie dokończył poniedziałkowych zajęć przez problemy z kolanem.
Prawdopodobnie Włoch wypadnie z najbliższego spotkania Serie A. To zwiększa nieco szanse Milika na występ, choć wątpliwe, aby Polak znalazł się w wyjściowej jedenastce.
Wygląda na to, że z Cagliari rzeczywiście nie zagra Wojciech Szczęsny. Golkiper w niedzielę przeszedł operację złamanego w meczu z Torino nosa.
Bramkarza zabrakło podczas poniedziałkowych zajęć. Do bramki ma on wrócić dopiero za dwa tygodnie, podczas prestiżowego starcia z Milanem.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik15 Apr · 16:59
Źródło: football-italia.net

Przeczytaj również