Nowe wieści ws. Szczęsnego. Allegri nie pozostawił żadnych wątpliwości

Nowe wieści ws. Szczęsnego. Allegri nie pozostawił żadnych wątpliwości
Fabrizio Corradetti / pressfocus
Wojciech Szczęsny złamał nos w niedawnych derbach Turynu. Massimiliano Allegri przekazał w czwartek nowe wieści na temat bramkarza reprezentacji Polski.
Doświadczony golkiper po niedawnym spotkaniu z Torino musiał przejść operację złamanego nosa. Włoskie media informowały, że czeka go przerwa w grze.
Dalsza część tekstu pod wideo
La Gazzetta dello Sport twierdziła, iż Polak wróci do gry dopiero na spotkanie z Milanem pod koniec kwietnia. Zdecydowanie lepsze informacje przekazał jednak Massimiliano Allegri.
Włoski szkoleniowiec przyznał na czwartkowej konferencji prasowej, że Szczęsny będzie do jego dyspozycji na piątkowy mecz z Cagliari. Polak może stanąć między słupkami.
- Szczęsny czuje się dobrze, jest dostępny do gry. Podczas dzisiejszego treningu postaram się rozwiać ostatnie wątpliwości, ale mam ich niewiele - powiedział Allegri.
Opiekun Juventusu zabrał także głos na temat Arkadiusza Milika. On także wrócił ostatnio do treningów, ale na rywalizację w Serie A będzie musiał jeszcze nieco poczekać.
- Nie mamy zarówno Keana, jak i Milika, który dopiero wraca. Wystawiając razem Chiesę oraz Yildiza, nie miałbym już napastników na ławce rezerwowych - stwierdził.

Przeczytaj również