Nowe wieści ws. trenera Bayernu. Trop prowadzi do Premier League

Nowe wieści ws. trenera Bayernu. Trop prowadzi do Premier League
Pixathlon/Pressfocus
Bayern Monachium wciąż nie znalazł trenera, który w przyszłym sezonie poprowadzi drużynę. Jak donosi Bild, najnowszy trop prowadzi do Premier League.
"Die Roten" mają ogromne problemy ze znalezieniem nowego szkoleniowca. Z klubem nie porozumiało się już sześciu różnych trenerów.
Dalsza część tekstu pod wideo
Z różnych powodów monachijczycy nie mogli zatrudnić Xabiego Alonso, Juliana Nagelsmanna, Ralfa Rangnicka, Olivera Glasnera oraz Rogera Schmidta. Nie dogadali się też z Thomasem Tuchelem.
Czas mija, a Bayern wciąż pozostaje bez trenera. Jak donosi Bild, obecnie trop prowadzi przede wszystkim do Premier League. Kilku tamtejszych trenerów było łączonych z klubem.
Z różnych powodów w Monachium nie będą pracować wspomniany Glasner, Roberto De Zerbi oraz Unai Emery. W wewnętrznych dyskusjach pojawiło się też nazwisko Eddie'ego Howe'a.
Obecnie Bayern nie zamierza sięgać po głośne nazwisko. Skupia się raczej na tym, aby kandydat pasował wszystkim najważniejszym osobom w klubie.
Do tej pory w tych kwestiach widoczne były spore tarcia. Z nowym szkoleniowcem negocjować miał przede wszystkim Max Eberl, ale sporo do powiedzenia wciąż chce mieć choćby Uli Hoeness.

Przeczytaj również