Nowy kandydat na stopera Bayernu Monachium. Dyrektor mistrzów Niemiec rozpoczął negocjacje

Nowy kandydat na stopera Bayernu Monachium. Dyrektor mistrzów Niemiec rozpoczął negocjacje
Zheng Huansong/Pressfocus
Bayern Monachium wciąż szuka piłkarza, który w kolejnym sezonie mógł zastąpić w drużynie Niklasa Suele. Jak informuje "Sky Sports Deutschland", na celowniku "Die Roten" znalazł się Jurrien Timber z Ajaksu Amsterdam.
Końcówka sezonu dobitnie pokazała, że ekipie ze stolicy Bawarii przydadzą się wzmocnienia w defensywie. To formacja, która w minionych miesiącach prezentowała się zdecydowanie najgorzej.
Dalsza część tekstu pod wideo
Latem Bayern zostanie dodatkowo osłabiony odejściem Niklasa Suele. Reprezentant Niemiec odmówił podpisania nowego kontraktu. Zamiast tego związał się z Borussią Dortmund.
Początkowo "Die Roten" nie widzieli potrzeby zatrudnienia nowego stopera - na tę pozycję miał zostać przesunięty Benjamin Pavard. Później sytuacja się jednak zmieniła.
Monachijczycy chcieli pozyskać Antonio Ruedigera lub Nico Schlotterbecka, ale było już na to za późno. Ten pierwszy przyjął ofertę Realu Madryt, a drugi związał się z Borussią.
W tej sytuacji Bayern zwrócił baczną uwagę na Jurriena Timbera. 20-latek gra obecnie w Ajaksie Amsterdam, Dyrektor Bayernu, Marco Neppe, rozpoczął już negocjacje z agentami piłkarza.
W talent Timbera wierzy między innymi selekcjoner reprezentacji Holandii, Louis van Gaal. Doświadczony szkoleniowiec przekonuje, że jego młodszy rodak poradziłby sobie w Monachium.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik02 May 2022 · 21:49
Źródło: Sky Sports Deutschland

Przeczytaj również