Nowy napastnik zastąpi Milika? Juventus już zaczął rozmowy

Nowy napastnik zastąpi Milika? Juventus już zaczął rozmowy
Fabio Ferrari / pressfocus
Przyszłość Arkadiusza Milika w ekipie Juventusu pozostaje pod znakiem zapytania. Jak informuje Matteo Moretto, "Stara Dama" zastanawia się nad pozyskaniem nowego snajpera.
Reprezentant Polski niedawno zmienił agenta, co podgrzało transferowe spekulacje na jego temat. Napastnik łączony był z przenosinami do Premier League.
Dalsza część tekstu pod wideo
Piotr Koźmiński z WP Sportowe Fakty podkreślał jednak, że Milik jest szczęśliwy w Turynie i nie zamierza się stamtąd ruszać. Ma kontrakt do czerwca 2026 roku.
Jak się okazuje, Juventus poważnie rozważa jednak kupno nowego snajpera. Według Matteo Moretto na celowniku klubu znalazł się Albert Gudmundsson.
Islandczyk notuje znakomity sezon w barwach Genoi, czym zwrócił na siebie uwagę "Bianconerich". Ci skontaktowali się już z jego obecnym pracodawcą.
Fanem talentu Gudmundssona jest zwłaszcza dyrektor sportowy "Starej Damy", Cristiano Giuntoli. Juventus chciałby obniżyć cenę transferu, oferując na wymianę innego zawodnika.
Islandczyk w tym sezonie rozegrał 32 spotkania w barwach Genoi. W tym czasie 15 razy wpisał się na listę strzelców i zaliczył cztery asysty. Niemiecki Transfermarkt wycenia go na 22 miliony euro.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik17 Apr · 12:20
Źródło: Matteo Moretto

Przeczytaj również