Nowy piłkarz Lecha przeszedł artroskopię kolana

Nowy piłkarz Lecha przeszedł artroskopię kolana
youtube.com
Lech Poznań poinformował za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, że Elvis Kokalović przeszedł zabieg artroskopii stawu kolanowego.







- Po nasileniu dolegliwości bólowych w ostatnim tygodniu przeprowadziliśmy szereg konsultacji w Polsce oraz Chorwacji i wspólnie z zawodnikiem podjęliśmy decyzję o artroskopii
- powiedział prof. Krzysztof Pawlaczyk, szef sztabu medycznego Lecha.



Kokalović trafił do Poznania na początku bieżącego roku. Do tej pory nie zdążył jednak zadebiutować w barwach "Kolejorza". Wciąż istnieje jednak szansa, że Chorwat pojawi się na boisku w obecnych rozgrywkach LOTTO Ekstraklasy. -
Jeśli Elvis będzie gotowy, otrzyma naszą zgodę. Jego stan zdrowia będzie w tej kwestii kluczowy
- dodał prof. Pawlaczyk.
Źródło: asinfo.

Dyskusja

Przeczytaj również