Nsame o krok od transferu! Chce go klub z Ekstraklasy. "Kontrakt do podpisu"
Coraz więcej wskazuje na to, że Jean-Pierre Nsame grał będzie dla innego klubu Ekstraklasy. Bartłomiej Kalinkowski na kanale Meczyki podkreślał, że Legia Warszawa ma konkurencję i musi się spieszyć. Piotr Koźmiński twierdzi nawet, iż transfer jest już bliski finalizacji.
Doświadczony snajper nie znalazł zaufania u Goncalo Feio. Później zrobił jednak dobre wrażenie na Edwardzie Iordanescu oraz Marku Papszunie.
Mimo to przyszłość Nsame stoi pod znakiem zapytania. Legia chciałby go zatrzymać, ale najpierw musi pozbyć się innego napastnika.
Napastnik nie może narzekać na brak zainteresowania. W mediach pojawiały się informacje o ofertach z Korony Kielce oraz Wieczystej Kraków.
Bartłomiej Kalinkowski na kanale Meczyki mówił natomiast o propozycji Pogoni Szczecin. "Portowcy" mogą wykorzystać opieszałość Legii.
- Nsame ma propozycje. Na stole leży oferta z Pogoni Szczecin - kontrakt tylko do podpisu. Legia musi się spieszyć, żeby zatrzymać napastnika. Wielkim zwolennikiem tego ruchu jest Marek Papszun, co dla wielu może być zaskoczeniem. Niewykluczone, że Nsame nie będzie chciał tyle czekać - przekazał Kalinkowski na kanale Meczyki.
Kolejne doniesienia w tej sprawie przekazał Piotr Koźmiński z Goal.pl. Według niego transfer Nsame jest bardzo prawdopodobny, a sprawa ma wyjaśnić się w ciągu kilkudziesięciu godzin.
Oglądaj program Ekstraklasa Raport na kanale Meczyki:
