Obłędna bramka "nożycami". Perfekcyjny strzał w Serie A [WIDEO]

Monza wygrała z Genoą 3:2 w 28. kolejce Serie A. Ozdobą spotkania było przepiękne trafienie Dany'ego Moty.
Początek meczu należał do ekipy prowadzonej przez Raffaele Paladino. Już w 8. minucie Matteo Pessina otworzył wynik, wykorzystując asystę Andrei Colpaniego.
W 18. minucie Dany Mota strzelił fantastycznego gola. Portugalczyk otrzymał wrzutkę od Colpaniego, po czym złożył się do idealnego uderzenia "nożycami". Josep Martinez nie miał szans na skuteczną interwencję.
Gol Dany'ego Moty w meczu Genoa - Monza
screen/Eleven
Genoa dopiero po przerwie ruszyła do odrabiania strat. W 52. minucie Albert Gudmundsson trafił do siatki. Następnie do remisu doprowadził Vitinha.
Decydujący cios w tym meczu wyprowadzili jednak goście. W 79. minucie Daniel Maldini strzelił gola na wagę kompletu punktów.
Monza wygrała 3:2 i awansowała na 10. miejsce w tabeli. Genoa zajmuje 12. lokatę w Serie A.