Obrońca Lecha czeka na okazję do gry

Obrońca Lecha czeka na okazję do gry
ASInfo (kadr z meczu Lecha)
- Jestem cierpliwym zawodnikiem i wierzę, że wkrótce nadarzy się okazja do występu. Dopiero wtedy gdy będę miał szansę gry to będę mógł pokazać swoją klasę - powiedział Lasse Nielsen, cytowany przez oficjalną stronę Lecha Poznań.








Staram się znajdować inne sposoby, by pomóc drużynie, mimo że nie mam wielu okazji do gry. Jestem doświadczonym zawodnikiem i mogę pomagać dużo młodszym chłopakom. Podoba mi się to, że wygrywamy. Jestem zadowolony z naszych ostatnich wyników. Jestem cierpliwym zawodnikiem i wierzę, że wkrótce nadarzy się okazja do występu. Dopiero wtedy gdy będę miał szansę gry to będę mógł pokazać swoją klasę -




Źródło: asinfo.

Dyskusja

Przeczytaj również