Olbrzymi błąd Marcina Bułki! Polak zakręcił się i podarował gola PSG [WIDEO]

Screen Twitter
Marcin Bułka popełnił wielki błąd w meczu z PSG. Po pomyłce Polaka paryżanie wyszli na prowadzenie 2:0.
OGC Nice rywalizuje z PSG w Pucharze Francji. Stawką czwartkowego meczu jest awans do półfinału krajowych rozgrywek.
Ekipa z Paryża wyszła na prowadzenie już w 14. minucie. Kylian Mbappe wykorzystał wówczas podanie od Fabiana Ruiza.
W 33. minucie reprezentant Hiszpanii sam wpisał się na listę strzelców. Pomogła w tym fatalna postawa Marcina Bułki. Reprezentant Polski otrzymał podanie od kolegi z zespołu, ale kompletnie się pogubił.
Bramkarz nie kontrolował piłki, wobec czego kopnął nią prosto w Ousmane Dembele. Futbolówka odbiła się i zmyliła Bułkę, który zakręcił się we własnym polu karnym i zupełnie stracił orientację. Wykorzystał to Dembele, podał do Ruiza, a ten spokojnie trafił do siatki.
Dwubramkowa przewaga PSG została zmniejszona w 37. minucie. Gola kontaktowego dla OGC Nice strzelił wówczas Gaetan Laborde.
AKTUALIZACJA 23:15
Ostatecznie PSG wygrało 3:1 (2:1). Więcej na temat meczu przeczytacie TUTAJ.
Hubert Kowalczyk13 Mar · 21:57