"On nie jest na sprzedaż". Juventus stawia weto przy transferze gwiazdy, jasna deklaracja dyrektora sportowego

"On nie jest na sprzedaż". Juventus stawia weto przy transferze gwiazdy, jasna deklaracja dyrektora sportowego
Foto ANP/SIPA USA/PressFocus
W ostatnich miesiącach niejednokrotnie pisano o tym, że Dusan Vlahović może odejść z Juventusu. Obecnie "Stara Dama" nie bierze jednak pod uwagę takiej możliwości. Jasną deklarację złożył dyrektor sportowy klubu, Cristiano Giuntoli.
Z przyjściem Serba do stolicy Piemontu wiązano bardzo duże nadzieje. Napastnik nie zawsze spełniał jednak oczekiwania w Turynie. Zdarzały mu się serie bardzo słabych meczów.
Dalsza część tekstu pod wideo
Ostatnio Vlahović prezentował się nieco lepiej. Najpierw trafił do siatki w starciu z Frosinone, a później zaliczył bardzo ważną asystę w istotnym spotkaniu z Romą.
W mediach pojawiły się informacje o tym, że po snajpera zamierza sięgnąć angielski Arsenal. "Kanonierzy" już od jakiegoś czasu poważnie myślą o wzmocnieniu ataku.
Juventus nie bierze jednak pod uwagę możliwości sprzedania Vlahovicia do Premier League. Jasną deklarację złożył dyrektor sportowy "Bianconerich", Cristiano Giuntoli, którego cytuje Fabrizio Romano.
- Arsenal złożył ofertę za Dusana Vlahovicia? Nie wiemy nic na temat tej historii, to nie miało miejsca. Vlahović nie jest na sprzedaż - uciął temat działacz.
Serb w tym sezonie zaliczył szesnaście oficjalnych występów w Serie A. W tym czasie sześciokrotnie wpisał się na listę strzelców i zaliczył dwie asysty. Niemiecki Transfermarkt wycenia go na 60 milionów euro.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik05 Jan · 08:45
Źródło: Fabrizio Romano

Przeczytaj również