Problem reprezentacji Polski. Maciej Rybus nie przyjedzie na zgrupowanie kadry

Problem reprezentacji Polski. Maciej Rybus nie przyjedzie na zgrupowanie kadry
Rafał Rusek / Press Focus
Udział Macieja Rybusa w zgrupowaniu reprezentacji Polski jest poważnie zagrożony. Reprezentant Polski miał pozytywny wynik testu na koronawirusa.
O problemach Rybusa poinformował Sebastian Staszewski z "Interii". Jego doniesienia potwierdził agent piłkarza. Mariusz Piekarski podał jednocześnie, że w poniedziałek Rybus przejdzie kolejny test. Zawodnik i tak nie pojawi się w Polsce.
Dalsza część tekstu pod wideo
- Paru zawodników Lokomotiwu ma pozytywne wyniki, więc mogło dopaść i Maćka - napisał Piekarski.
W kadrze, którą Czesław Michniewicz powołał na mecze ze Szkocją i finał baraży, jest jeszcze kilku piłkarzy mogących zagrać na lewej obronie czy lewym wahadle. To przede wszystkim Tymoteusz Puchacz, Arkadiusz Reca i Patryk Kun.
To kolejny piłkarz, który wypada z kadry na najbliższe zgrupowanie. Nie przyjedzie na nie Karol Świderski, o czym poinformowaliśmy jako pierwsi.
Wokół powołania Rybusa do reprezentacji było wiele kontrowersji. Wszystko ze względu na jego przynależność klubową. Nie brakuje głosów, że w obliczu rosyjskiej napaści na Ukrainę zawodnicy występujący w tym kraju nie powinni występować w kadrze Polski.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski21 Mar 2022 · 09:01
Źródło: Twitter

Przeczytaj również