Oto 20 uczestników EURO 2024. Zostały już tylko cztery wolne miejsca

Oto 20 uczestników EURO 2024. Zostały już tylko cztery wolne miejsca
Włochy - Ukraina
Poznaliśmy 20 uczestników EURO 2024. Kolejna reprezentacja zostanie wyłoniona we wtorek, natomiast trzy następne na drodze baraży.
W miniony poniedziałek awans na EURO 2024 wywalczyły trzy kolejne drużyny. W gronie szczęśliwców znalazły się Czechy, Słowenia oraz Włochy.
Dalsza część tekstu pod wideo
Reprezentacja z Półwyspu Apenińskiego osiągnęła swój cel po remisie z Ukrainą. Punkt został wywalczony w kontrowersyjnych okolicznościach, co opisywaliśmy TUTAJ.
Niemniej trzy wspomniane zespoły mogą już świętować. To samo tyczy się Niemiec, Hiszpanii, Szkocji, Francji, Holandii, Anglii, Turcji, Albanii, Belgii, Austrii, Węgier, Serbii, Danii, Rumunii, Szwajcarii, Portugalii i Słowacji.
Kolejnego uczestnika imprezy w Niemczech poznamy już we wtorek. O losach wyjazdu rozstrzygną mecze Turcji z Walią oraz Chorwacji z Armenią. Jeśli Brytyjczycy chcą awansować, to muszą pokonać liderów swojej grupy oraz liczyć na potknięcie zespołu z Bałkanów.
O ostatnie trzy miejsca reprezentacje powalczą w barażach. Tam czekają nas kolejne starcia z udziałem Polaków. O tym, jak wygląda nasza drabinka, szerzej pisaliśmy TUTAJ.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk21 Nov 2023 · 09:18
Źródło: własne

Przeczytaj również