Oto klucz do rejestracji Szczęsnego. FC Barcelona walczy z czasem

Oto klucz do rejestracji Szczęsnego. FC Barcelona walczy z czasem
IMAGO / pressfocus
Choć Wojciech Szczęsny podpisał nowy kontrakt z FC Barceloną, to nie jest obecnie uprawniony do gry w La Liga. Nowe wieści ws. Polaka przekazuje Marca.
Mistrzowie Hiszpanii wciąż mają problemy ze spełnieniem wymagań Finansowego Fair Play La Liga. Widać to głównie przy rejestracji zawodników.
Dalsza część tekstu pod wideo
Do tej pory do gry uprawniono Joana Garcię oraz Marcusa Rashforda. Obaj w sobotę zaliczyli oficjalne debiuty w barwach "Blaugrany".
Zarejestrowani nie zostali natomiast Wojciech Szczęsny oraz Gerard Martin. W pierwszej kolejce obaj musieli znaleźć się poza kadrą meczową.
Jak donosi Marca, Hansi Flick chciałby mieć obu zawodników do dyspozycji podczas kolejnego spotkania z Levante. To zaplanowano już na najbliższą sobotę.
"Blaugrana" rozpoczęła kolejną walkę z czasem. O szczegółach informują dziennikarze stołecznej Marki. Kluczem do rejestracji Szczęsnego jest sprzedaż niepotrzebnych zawodników.
Przyszłości w Barcelonie nie mają Inaki Pena oraz Oriol Romeu. Obaj mają opuścić "Barcę" w najbliższym czasie. Właśnie to powinno zrobić miejsce na rejestrację polskiego golkipera.

Przeczytaj również