Oto skład Hiszpanów na mecz z Arabią. Wiadomo, co z Yamalem
Luis de la Fuente odsłonił karty przed starciem z Arabia Saudyjską. Hiszpańscy kibice będą zachwyceni.
W pierwszym meczu na tegorocznym mundialu reprezentacja Hiszpanii zmierzyła się z Wyspami Zielonego Przylądka. Spotkanie dość sensacyjnie zakończyło się bezbramkowym remisem.
W piątek "La Furia Roja" przystąpi do drugiej rywalizacji w grupie. Na stadionie w Atlancie zmierzy się z Arabią Saudyjską.
Na niedługo przed pierwszym gwizdkiem hiszpańska federacja ogłosiła wyjściową jedenastkę na nadchodzące starcie. Luis de la Fuente zdecydował się na kilka zmian.
W porównaniu do spotkania z Wyspami Zielonego Przylądka na murawie zobaczymy cztery nowe twarze. Do pierwszej zmiany doszło w formacji defensywnej - na prawej obronie zamiast Marcosa Llorente zagra Pedro Porro.
Linia pomocy również została nieco zmodyfikowana. Fabian Ruiza wygryzł z wyjściowego składu Dani Olmo.
Do największych zmian doszło w ataku Hiszpanów. Na lewym skrzydle zabraknie Gaviego, zagra Alex Baena. Od pierwszych minut zamiast Ferrana Torresa wystąpi także Lamine Yamal.
Hiszpania: Unai Simon - Pedro Porro, Pau Cubarsi, Aymeric Laporte, Marc Cucurella - Rodri, Dani Olmo, Pedri - Lamine Yamal, Alex Baena, Mikel Oyarzabal.
Arabia Saudyjska: Al-Owais - Saud Abdulhamid, Hassan Tambakti, Ali Lajami, Abdulelah Al-Amri, Moteb Al-Harbi - Nasser Al-Dawsari, Abdullah Al-Khaibari, Musab Al-Juwayr - Firas Al-Buraikan, Salem Al-Dawsari
W pierwszym meczu De la Fuente oszczędzał Yamala. Z powodu kontuzji, której 18-latek doznał pod koniec sezonu ligowego, wpuścił go na murawę dopiero w 71. minucie.