"P***dol się". Lorenzo Insigne starł się z lokalnym kibicem [WIDEO]

Twitter Screen
Podczas jednego z ostatnich meczów zespołu Toronto FC doszło do zaskakującej sytuacji z udziałem Lorenzo Insigne. Włoch pokłócił się z jednym z kibiców.
W niedzielę Toronto FC zmierzyło się z FC Cincinnati. Spotkanie zostało rozegrane na kanadyjskim stadionie BMO Field. W trakcie meczu kibice mogli obejrzeć grad bramek. Podczas pierwszej połowy padły aż cztery gole.
Inauguracyjna odsłona spotkania zakończyła się remisem 2:2. Na listę strzelców po stronie Toronto FC wpisał się Jonathan Osorio, który zdobył dwie bramki. Dwa gole dla FC Cincinnati strzelił Brandon Vazquez.
W drugiej połowie spotkania padła zaledwie jedna bramka. W 72. minucie Aaron Boupendza strzelił gola i zapewnił swojej drużynie zwycięstwo ustalając rezultat meczu na 3:2 dla FC Cincinnati.
Podczas meczu na trybunach zasiadł Lorenzo Insigne, który reprezentuje Toronto FC. Włoch nie zagrał w spotkaniu, ponieważ jest kontuzjowany.
Media społecznościowe obiegło nagranie ukazujące Insigne kłócącego się z jednym z kibiców kanadyjskiej drużyny. Na chwilę obecną nie wiadomo, co było przyczyną sporu.
- Hej, p***dol się! Szacunek! - krzyczał Insigne.
Insigne przeniósł się z Napoli do Toronto FC 7 lipca ubiegłego roku. Od tamtej pory wystąpił w 32 spotkaniach, w których zdobył 11 bramek i zanotował sześć asyst.
Filip Węglicki02 Oct 2023 · 17:47
Źródło: Daily Mail