Skandaliczne sceny w Arabii! Aż trudno uwierzyć, co się stało po meczu [WIDEO]

Screen/Twitter
Al-Hilal pokonało Al-Ittihad w finale Superpucharu Arabii Saudyjskiej i sięgnęło po trofeum. Zaraz po ostatnim gwizdku doszło do skandalicznej sytuacji z udziałem kibica zwycięskiego zespołu.
W ostatnich dniach rozegrany został Superpuchar Arabii Saudyjskiej. W półfinale doszło do starcia Al-Hilal z Al-Nassr. Po raz kolejny w tym sezonie górą byli ci pierwsi. Spotkanie rozgrywane w Abu Zabi padło łupem lidera Saudi Pro League (2:1). Gole strzelili Salem Al Dawsari i Malcom.
Pewnym triumfem Al-Hilal zakończył się też finał. Rywalem tego zespołu było Al-Ittihad. Już w czwartej minucie meczu wynik otworzył Malcom. Mimo tego, że kilka chwil później odpowiedział piłkarz rywali, Abderrazak Hamdallah, finalnie było to za mało, by pokonać drużynę z Rijadu.
W kolejnych minutach na listę strzelców po stronie Al-Hilal wpisywali się również Salem Al-Dawsari, Nasser Al-Dawsari i raz jeszcze Malcom. Lider Saudi Pro League wygrał to spotkanie wynikiem 4:1.
Zaraz po ostatnim gwizdku doszło do hucznego świętowania. Kamery zarejestrowały natomiast, jak przez kibica Al-Hilal został potraktowany autor jedynej bramki dla Al-Ittihad, Abderrazak Hamdallah.
Kiedy 33-latek zbliżył się do trybuny zajmowanej przez fanów Al-Hilal, usłyszał on kilka obraźliwych słów. Marokańczyk bez chwili zastanowienia zaczął dyskutować z kibicem rywali. Zachowanie szejka sprawiło jednak, że Hamdallah nie wytrzymał i w pewnej chwili oblał go butelką wody.
Reakcja kibica była skandaliczna. Mężczyzna dwukrotnie uderzył gracza. Hamdallah natychmiast chciał ruszyć w stronę fana, by wymierzyć mu sprawiedliwość, ale został zatrzymany przez ochronę. Pozostali stewardzi wyprowadzili zaś agresywnego kibica.
Abderrazak Hamdallah rozegrał w tym sezonie 35 spotkań. Zdobył w nich 27 bramek oraz zanotował cztery asysty.
Piotr Sidorowicz 12 Apr · 08:26
Źródło: Twitter