Papszun zareagował na zamieszanie wokół Elitima. Postawił sprawę jasno

Papszun zareagował na zamieszanie wokół Elitima. Postawił sprawę jasno
Piotr Matusewicz / pressfocus
Widzew Łódź jest zainteresowany Juegenem Elitimem z Legii Warszawa. Do tematu odniósł się już Marek Papszun.
Kontrakt Kolumbijczyka z Legią obowiązuje tylko do końca czerwca. Według naszych informacji chce go przechwycić Widzew Łódź. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
Dodatkowego smaku zalotom Widzewa dodaje fakt, że Łodzianie walczą z Legią o utrzymanie, a już w piątek spotkają się z nią w bezpośrednim meczu. Papszyn zwrócił uwagę na ten kontekst.
- Przed takim meczem mogą być wypustki i triki - trzeba robić szum, by zasiać w obozie przeciwnika trochę niepokoju. Elitim jest liderem, trzyma poziom i był naszym najlepszym zawodnikiem w Poznaniu. Na dziś jest w Legii i chciałbym żeby był też w przyszłym sezonie - przekazał Papszun.
Elitim gra w Legii od 2023 roku. W tym sezonie zaliczył 32 mecze, w których strzelił trzy gole i rozdał sześć asyst.
Na pewno w przyszłym sezonie w Legii nie będzie Radovana Pankova. Zaskakujące słowa Papszuna na ten temat cytujemy TUTAJ.
Bartosz - Wlaźlak
Bartosz WlaźlakDzisiaj · 14:27
Źródło: legionisci.com

Dyskusja

Przeczytaj również