Patryk Klimala i Kacper Przybyłko trafili do siatki! Polska noc w MLS [WIDEO]

Polscy napastnicy błyszczą formą za oceanem. W dzisiejszych spotkaniach bramki zdobyli Patryk Klimala i Kacper Przybyłko.
Rywalem zespołu Klimali był Inter Miami. Polski napastnik zdobył jedyną bramkę w spotkaniu, zapewniając triumf nad drużyną Davida Beckhama.
W 25. minucie były gracz Jagiellonii Białystok dostał dobre podanie od Andrew Gutmana i zimną krwią wykończył akcję. Była to ósma bramka napastnika w tym sezonie.
Ekipa New York Red Bulls wygrała, awansując na dziewiąte miejsce w Konferencji Wschodniej.
Z doskonałej strony zaprezentował się także Kacper Przybyłko. Snajper zespołu Philadelphia Union skarcił ekipę FC Cincinnati.
Tuż przed końcem pierwszej połowy Przybyłko zebrał piłkę w polu karnym, ze spokojem przełożył ją na prawą nogę i mocnym strzałem trafił do bramki.
Philadelphia Union wygrała 2:1. Przybyłko i spółka zajmują obecnie trzecią lokatę w tabeli Konferencji Wschodniej.