Patryk Klimala puka do kadry! Gol i asysta polskiego napastnika w USA [WIDEO]

Adam Starszyński / PressFocus
Patryk Klimala strzelił gola dla New York Red Bulls w meczu z Charlotte FC w 1/8 finału Pucharu USA. Jego drużyna wygrała 3:1.
Polski napastnikt trafił do bramki rywali już na początku meczu. 23-latek wykazał się czujnością w zamieszaniu po rzucie rożnym. Było to jego piąte trafienie w tym sezonie.
Zespół z Charlotte wyrównał po kilku minutach za sprawą Daniela Riosa.
New York Red Bulls odzyskali prowadzenie w 63. minucie. Wielki udział miał w tym Klimala, który po świetnym rajdzie wyłożył piłkę przed bramkę. Z bliska wepchnął ją do siatki Dylan Nealis.
Polski napastnik przebywał na boisku do 85. minuty. Zmienił go Tom Barlow, który w końcówce ustalił wynik na 3:1.
W barwach Charlotte zagrał jeden Polak - 71 minut zaliczył Kamil Jóźwiak. Karola Świderskiego i Jana Sobocińskiego nie było w kadrze meczowej.
New York Red Bulls - Charlotte FC 3:1