Paulo Sousa może stracić pracę. Dwie wielkie legendy wśród kandydatów do zastąpienia Portugalczyka

Paulo Sousa może stracić pracę. Dwie wielkie legendy wśród kandydatów do zastąpienia Portugalczyka
Fabio Ferrari/Pressfocus
Włoska Salernitana z pewnością nie może zaliczyć do udanych początku sezonu 2023/2024. Jak donoszą włoskie media, posadą za słabe wyniki zapłacić może Paulo Sousa. Pojawili się już kandydaci na jego następcę.
Były selekcjoner reprezentacji Polski w lutym zdecydował się na powrót do Serie A. W zeszłym sezonie jego Salernitana prezentowała się naprawdę dobrze i pewnie utrzymała się w Serie A.
Dalsza część tekstu pod wideo
Latem Sousę łączono nawet z przenosinami do Napoli, które szukało następcy Luciano Spallettiego. Ostatecznie Portugalczyk pozostał jednak na dotychczasowym stanowisku.
Jego klub fatalnie rozpoczął jednak kolejne rozgrywki. Nie wygrał żadnego z pierwszych ośmiu meczów w lidze, ostatnie trzy spotkania kończąc bez punktów.
Sobotnia porażka 0:3 z Monzą może przelać czarę goryczy. Jak informują włoskie media, szefowie Salernitany poważnie rozważają zwolnienie Włocha.
Gianluca Di Marzio donosi, że powinno rozstrzygnąć się to w ciągu najbliższych kilku dni. Następcą Portugalczyka może zostać były włoski napastnik, Filippo Inzaghi.
"DAZN" wskazuje za to na innych kandydatów do pracy w Salerno. Według tamtejszych dziennikarzy zarząd Salernitany bierze pod uwagę zatrudnienie Fabio Cannavaro lub Giuseppe Iachiniego.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik08 Oct 2023 · 18:48
Źródło: Gianlucadimarzio.com/DAZN

Przeczytaj również