Perez: Wiedziałem, że Ramos nie odejdzie

Perez: Wiedziałem, że Ramos nie odejdzie
efecreata mediagroup/Shutterstock
Chcesz częściej widzieć nasze treści w Google?
Dodaj do źródeł
Dodaj do źródeł Google
W wywiadzie dla radia "Cadena SER" prezes Realu Madryt, Florentino Perez ujawnił, że Sergio Ramos nie był jednym zawodnikiem "Królewskich", którego chciał pozyskać Manchester United. 


W letnim okienku transferowym "Czerwone Diabły" wyraziły również zainteresowanie Karimem Benzemą, Garethem Balem i Raphaelem Varanem. 


Perez przyznał również, że od samego początku był pewien, iż Sergio Ramos nie odejdzie z zespołu, dlatego nie rozważał nawet ofert przygotowanych przez angielski klub.


- Nigdy nie wierzyłem w to, że Ramos odejdzie z klubu. Nie był nawet bliski przenosin do Anglii. Manchester United po prostu wmieszał się w całą sytuację. Tak naprawdę nic wielkiego się nie stało, do takich rzeczy dochodzi u nas każdego lata - powiedział prezes Realu Madryt.


Kapitan "Los Blancos" w sierpniu podpisał z zespołem nowy, pięcioletni kontrakt. Na Santiago Bernabeu występuje od 2005 roku.
Chcesz częściej widzieć nasze treści w Google?
Dodaj do źródeł
Dodaj do źródeł Google

Dyskusja

Przeczytaj również