Pewne zwycięstwo Brescii Calcio w meczu domowym

LivePhotoSport.it / shutterstock.com
Brescia Calcio pewnie wygrała sobotnim meczu 16. kolejki włoskiej Serie u siebie US Lecce 3:0.
Gospodarze objęli prowadzenie w 32. minucie. Po zgraniu piłki z najbliższej odległości udem w bramce umieścił ją Jhon Chancellor. Tu z przed przerwą fatalny błąd popełnił bramkarz gości, który opuścił bramkę i myślał, że piłka wyjdzie za linię końcową, już podnosząc do góry rękę. Tę odegrał jeden z rywali do Ernesto Torregrossy, który trafił do pustej bramki. W drugiej połowie trzeciego gola strzelił Nikolas Spalek.
Po tym zwycięstwie podopieczni Eugenio Coriniego zajmują 17. miejsce w tabeli ze zdobytymi 13 punktami. W następnej kolejce zmierzą się u siebie z US Sassuolo.
Natomiast zespół prowadzony przez Fabio Liveraniego plasuje się na 16. pozycji z 15 "oczkami" na koncie. Jego kolejnym rywalem będzie Bologna FC.