Piątek pasowałby do Juventusu? "Allegri uwielbia takich napastników"

Zdaniem włoskiego dziennikarza serwisu calciomercato.com Lorenzo Bettoniego Krzysztof Piątek pasowałby do Juventusu.
Krzysztof Piątek strzelał bramki w każdym swoim dotychczasowym występie w Serie A. Uzbierał już ich dziewięć w siedmiu meczach i jest liderem klasyfikacji strzelców włoskiej ligi. Dzisiaj jednak przed nim piekielnie trudne zadanie, by ponownie wpisać się na listę strzelców. Genoa zmierzy się Juventusem w Turynie.
Włoski dziennikarz Lorenzo Bettoni w rozmowie z serwisem WP Sportowe Fakty przyznał, że jest zachwycony grą reprezentanta Polski i uważa, że ten z powodzeniem mógłby kiedyś zagrać w koszulce "Starej Damy".
- Juve lubi każdego dobrego gracza, a Piątek zdecydowanie należy do nich. Ale myślę, że póki co jest za wcześnie, żeby mówić o tym. Każdy duży klub w Serie A interesuje się Piątkiem, natomiast poczekajmy do końca sezonu - stwierdził.
- On jest silny fizycznie, a Allegri uwielbia takich napastników. W ostatnim wywiadzie dyrektor Genoi Perinetti powiedział, że postawa Piątka na treningu i poza nim jest znakomita oraz, że to nigdy nie jest złe, jeśli masz ambicję grać w Juventusie - dodał.
Krzysztof Piątek znajduje się pod obserwacją wielu najpotężniejszych klubów w Europie, ze wspominanym Juventusem, a także Barceloną czy Bayernem na czele.