Pięciu piłkarzy na wylocie z Chelsea. Padły konkretne nazwiska, szykuje się kolejna rewolucja

Pięciu piłkarzy na wylocie z Chelsea. Padły konkretne nazwiska, szykuje się kolejna rewolucja
Cody Froggatt/News Images / pressfocus
W Chelsea dojdzie do kolejnej rewolucji kadrowej. Matt Law z The Telegraph przekazał, że klub wytypował pięciu kandydatów do odejścia.
W ostatnich miesiącach na Stamford Bridge regularnie dochodzi do przemeblowania składu. Todd Boehly nie boi się dokonywać wielkich inwestycji, próbując wyprowadzić klub na prostą.
Dalsza część tekstu pod wideo
Na razie huczne transfery nie owocują poprawą wyników. Aktualnie ekipa prowadzona przez Mauricio Pochettino zajmuje dopiero 11. miejsce w tabeli.
Latem Chelsea znów spróbuje wzmocnić skład. Najpierw klub planuje jednak przewietrzyć kadrę, pozbywając się kilku niepotrzebnych zawodników.
Matt Law przekazał, że "The Blues" nie wiążą przyszłości z Kepą Arrizabalagą i Romelu Lukaku. Aktualnie przebywają oni na wypożyczeniach w Realu Madryt i Romie. Londyńczycy spróbują pozbyć się bramkarza i napastnika na zasadzie transferów definitywnych.
Romelu Lukaku przed meczem Fiorentina - Roma
Lisa Guglielmi/IPA Sport / ipa-agency.net / pressfocus
Chelsea chciałaby również spieniężyć Marca Cucurellę, Trevoha Chalobaha i Armando Broję. Żaden z nich nie znajduje się w długoterminowych planach klubu.
Pod znakiem zapytania stoi też przyszłość Conora Gallaghera. Umowa pomocnika obowiązuje tylko do 2025 roku, zatem letnie okienko może być ostatnią okazją, aby zarobić na jego ewentualnym odejściu. W przeszłości Anglik wzbudzał zainteresowanie Tottenhamu.
Conor Gallagher przed meczem Chelsea - Brentford
Cody Froggatt/News Images / pressfocus

Przeczytaj również