Piękne sceny po meczu Arsenalu. Piłkarz świętował razem z ojcem wśród kibiców "Kanonierów" [WIDEO]

Twitter Screen
Arsenal odnotował ważne zwycięstwo w Luton. Tuż po ostatniej bramce Gabriel Martinelli świętował wspólnie z kibicami "Kanonierów".
We wtorek Arsenal zmierzył się z Luton Town w ramach 15. kolejki Premier League. Spotkanie zostało rozegrane na Kenilworth Road.
Spisywany na straty zespół gospodarzy postawił twarde warunki "Kanonierom". Ostatecznie rywalizacja zakończyła się wynikiem 4:3 na korzyść Arsenalu, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Declan Rice. Anglik strzelił gola w siódmej minucie doliczonego czasu gry.
Tuż po bramce 24-latka na Kenilworth Road miały miejsce piękne sceny. Gabriel Martinelli dołączył do kibiców Arsenalu i razem z nimi świętował zwycięskiego gola.
Wśród sympatyków "Kanonierów" znalazł się ojciec Brazylijczyka. Piłkarz uściskał go i wspólnie z nim celebrował wygraną.
Po chwili fotoreporterzy zbliżyli się do świętującego Martinelliego. Brazylijczyk razem z ojcem i kibicami Arsenalu zapozowali do zdjęcia.
Martinelli rozegrał we wtorkowym spotkaniu 64 minuty i został zmieniony przez Leandro Trossarda. Brazylijczyk otworzył wynik meczu i w 20. minucie zapewnił swojej drużynie prowadzenie.
Filip Węglicki06 Dec 2023 · 12:21
Źródło: Twitter