Piękny gest gracza Manchesteru City. Wszedł na trybunę rywali, młody kibic długo tego nie zapomni [WIDEO]

Screen/Twitter
Napastnik Manchesteru City, Julian Alvarez, popisał się pięknym gestem. Zaraz po zakończeniu meczu z Brentford wszedł on na trybunę rywali i oddał swoją koszulkę młodemu kibicowi.
Manchester City sięgnął w poniedziałek po kolejne w tym sezonie zwycięstwo w Premier League. Podopieczni Pepa Guardioli ograli tym razem Brentford 3:1.
Znacznie lepiej w ten mecz weszli jednak rywale. W 21. minucie spotkania jego wynik otworzył Neal Maupay. Euforia w szeregach angielskiego zespołu nie trwała jednak długo.
Jeszcze przed końcem pierwszej połowy do remisu (1:1) doprowadził Phil Foden. Po przerwie 23-latek wpisał się na listę strzelców jeszcze dwa razy, kompletując hat-tricka na wagę triumfu (3:1).
Po raz kolejny w tym sezonie cały mecz rozegrał Julian Alvarez. Zaraz po zakończeniu starcia kamery uwieczniły zaś, jak mistrz świata z Kataru podąża na sektor zajmowany przez fanów Brentford.
Atakujący "Obywateli" dostrzegł kibica, który miał na sobie koszulkę reprezentacji Argentyny. Piłkarz mistrza Anglii bez chwili zastanowienia udał się na trybunę rywali. 24-latek najpierw zrobił sobie zdjęcie z młodym fanem, a następnie oddał mu swoją koszulkę meczową.
Julian Alvarez rozegrał w tym sezonie 33 mecze, zdobył w nich 15 bramek i zanotował 10 asyst, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. Jego umowa z Manchesterem City obowiązuje do 2028 roku.