Piękny gol Leo Messiego dla reprezentacji. Argentyna rozbiła Honduras [WIDEO]

Argentyna kontynuuje passę zwycięstw. Leo Messi i spółka w meczu towarzyskim pokonali Honduras 3:0.
W ostatnich miesiącach podopieczni Lionela Scaloniego grają na spektakularnie wysokim poziomie. "Albicelestes" od ponad trzech lat nie przegrali meczu. Dziś w nocy Honduras nie zdołał przerwać tej passy.
Wynik spotkania otworzył Lautaro Martinez. W 16. minucie Messi posłał prostopadłą piłkę do Alejandro Gomeza, który zanotował asystę przy trafieniu snajpera Interu.
Jeszcze przed przerwą Messi podwyższył prowadzenie. 35-latek wykorzystał rzut karny.
W 69. minucie Messi skompletował dublet. Tym razem lider Argentyńczyków popisał się efektownym uderzeniem z dystansu, po którym piłka przelobowała bramkarza Hondurasu.
Argentyna będzie grupowym rywalem Polski podczas mistrzostw świata w Katarze. Podopieczni Czesława Michniewicza zmierzą się z "Albicelestes" 30 listopada.
Adam Kłos24 Sep 2022 · 07:44
Źródło: Twitter