Piękny gol N'Golo Kante w Arabii Saudyjskiej! Francuz przymierzył z dystansu [WIDEO]

N'Golo Kante błysnął w ćwierćfinale rozgrywek King Cup. Pomocnik Al-Ittihad strzelił ładnego gola w rywalizacji z Al-Faysaly.
Kante przeniósł się do Arabii Saudyjskiej przed startem tego sezonu. Wcześniej 32-latek nie przedłużył wygasającego kontraktu z Chelsea.
Mistrz świata z 2018 roku szybko przebił się do pierwszego składu Al-Ittihad. Dotychczas wystąpił w 23 spotkaniach, notując dwa gole i cztery asysty.
N'Golo Kante w meczu Al-Ittihad - Al-Raed
Alexandre Neto / pressfocus
Marcelo Gallardo postawił na pomocnika w rywalizacji z Al-Faysaly. Wynik meczu otworzył Abderrazak Hamdallah, który pod koniec pierwszej połowy wykorzystał rzut karny.
Ozdobą meczu była bramka Kante z 54. minuty. Pomocnik podłączył się do ataku, po czym oddał znakomity strzał z dystansu.
Al-Ittihad finalnie wygrało 4:0. Na listę strzelców wpisał się jeszcze Ahmed Hegazy, który skompletował dublet.
Kolejnym rywalem Al-Ittihad będzie Al-Taee. Spotkanie to odbędzie się w środę o godzinie 19:00.