Piękny hołd kibiców. Tak uhonorowali legendarną obronę Emiliano Martineza [ZDJĘCIE]

Piękny hołd kibiców. Tak uhonorowali legendarną obronę Emiliano Martineza [ZDJĘCIE]
Li Ming/Press Focus
Kibice z argentyńskiej miejscowości Rio Tercero oddali hołd Emiliano Martinezowi. Sympatycy odtworzyli kluczową interwencję golkipera.
Od poprzednich mistrzostw świata minął już ponad rok. Mimo to argentyńscy kibice nie zapomnieli o kluczowych momentach turnieju.
Dalsza część tekstu pod wideo
Fani z miejscowości Rio Tercero postanowili uhonorować bramkarza reprezentacji, Emiliano Martineza. Oddali mu hołd w wyjątkowy sposób.
Na jednym z lokalnych boisk pokaźna grupa sympatyków odwzorowała legendarną obronę golkipera. Kibice ustawili się na murawie odtwarzając interwencję 31-latka.
Wspomniana sytuacja miała miejsce podczas meczu finałowego pomiędzy Argentyną a Francją. Wówczas Martinez popisał się fenomenalną interwencją broniąc strzał Randala Kolo Muaniego.
31-latek jest podstawowym bramkarzem argentyńskiej kadry. W barwach narodowej drużyny rozegrał 36 meczów i zachował 27 czystych kont.
W aktualnej kampanii Martinez jest pierwszym wyborem Unaia Emery’ego w Aston Villi. Golkiper wystąpił w 38 spotkaniach obecnego sezonu.

Przeczytaj również