Piękny strzał z dystansu i Lech Poznań prowadzi! Udane otwarcie meczu z Dinamo [WIDEO]

Piękny strzał z dystansu i Lech prowadzi! Udane otwarcie meczu z Dinamo [WIDEO]
Screen Twitter
Lech Poznań udanie otworzył pucharową rywalizację z Dinamo Batumi. "Kolejorz" prowadzi po mocnym uderzeniu Michała Skórasia z 10. minuty spotkania.
Lech Poznań w drugiej rundzie eliminacji Ligi Konferencji Europy trafił na Dinamo Batumi. Mistrzowie Polski dobrze rozpoczęli spotkanie z Gruzianami.
"Kolejorz" przeważał od samego początku, a w 10. minucie sfinalizował swoje starania. Do siatki trafił Michał Skóraś, który mocno uderzył z dystansu, zaskakując bramkarza przyjezdnych.
Dla 22-letniego skrzydłowego to pierwszy gol od kwietnia bieżącego roku. Trafił wówczas w meczu ze Śląskiem Wrocław, które Lech wygrał 1:0.
W ostatnich tygodniach Michał Skóraś był wielokrotnie krytykowany. Wielu kibiców i ekspertów podkreślało, że "Kolejorz" powinien poszukać lepszego zawodnika na jego pozycję. Mówi się między innymi o sprowadzeniu Damian Kądziora z Piasta Gliwice.
Hubert Kowalczyk21 Jul 2022 · 18:18