Pierwszy gol Rakowa Częstochowa w Lidze Europy! Znakomita akcja mistrzów Polski [WIDEO]

Pierwszy gol Rakowa w Lidze Europy! Znakomita akcja mistrzów Polski [WIDEO]
Raków Częstochowa wreszcie strzelił pierwszego gola w fazie grupowej Ligi Europy. Historyczne trafienie zanotował Fabian Piasecki.
"Medaliki" zanotowały brutalne przywitanie z Ligą Europy. W pierwszych dwóch kolejkach podopieczni Dawida Szwargi przegrali 0:2 z Atalantą i 0:1 ze Sturmem Graz.
Dziś Raków rywalizuje ze Sportingiem. Początkowo częstochowianie znów mieli ogromne problemy ze skutecznością.
Dobrych sytuacji nie wykorzystali choćby John Yeboah i Jean Carlos. Szwarga w 75. minucie postanowił zatem wprowadzić na boisko Fabiana Piaseckiego.
Polak zanotował prawdziwe wejście smoka. Już w 79. minucie trafił do siatki, kończąc kombinacyjną akcję Rakowa. Asystę zanotował Władysław Koczergin.
W tym sezonie Piasecki strzelił już trzy gole. Dokonał tego w 19 rozegranych meczach.
Raków finalnie zremisował ze Sportingiem 1:1. Obszerne podsumowanie spotkania znajdziecie TUTAJ.
Adam Kłos26 Oct 2023 · 20:31