Piłkarz Barcelony jest już w Paryżu! Finalizuje transfer do PSG

Piłkarz Barcelony jest już w Paryżu! Finalizuje transfer do PSG
IMAGO / pressfocus
Pojawiające się od wielu dni informacje stają się faktem! Dro Fernandez, czyli wielki talent Barcelony, przeniesie się do Paris Saint-Germain. W niedzielę młody Hiszpan przyleciał do stolicy Francji.
W połowie stycznia gruchnęła informacja o zakończeniu współpracy Dro Fernandeza z Barceloną. Młody piłkarz był niezadowolony z niewielkiej liczby szans i zdecydował się na odejście z klubu.
Dalsza część tekstu pod wideo
Z racji tego, że w jego umowie z "Dumą Katalonii" znajdowała klauzula odejścia w wysokości 6 mln euro, potencjalny nabywca nie musiał negocjować z klubem. W tym wypadku wystarczyły ustalenia dotyczące kontraktu piłkarza. Chętnych na usługi 18-latka nie brakowało.
Od samego początku za faworyta do transferu Dro Fernandeza uchodziło Paris Saint-German. Gigant szybko dogadał się z młodym zawodnikiem.
Z informacji podanej przez Fabrice'a Hawkinsa wynika, że w niedzielę wychowanek Barcelony przyleciał do Paryża. W najbliższym czasie przejdzie testy medyczne, po których podpisze kontrakt.
Dro Fernandez rozegrał w tym sezonie osiem spotkań i zanotował jedną asystę. W tym czasie na boisku spędził jednak zaledwie 330 minut.
Już o godzinie 16:15 rozpocznie się kolejny mecz Barcelony w La Liga. Tym razem drużyna Hansiego Flicka zmierzy się z Realem Oviedo.
Piotr - Sidorowicz
Piotr SidorowiczDzisiaj · 14:11
Źródło: Fabrice Hawkins

Przeczytaj również