Piłkarz Brescii ujawnił szokujące zachowanie Balotelliego. "Gonił ludzi z zapalniczką i lakierem do włosów"

Piłkarz Brescii ujawnił szokujące zachowanie Balotelliego. "Gonił ludzi z zapalniczką i lakierem do włosów"
Nicolo Campo / Shutterstock.com
Simon Skrabb z Brescii opowiedział o wspólnej grze z Mario Balotellim. Według niego włoski napastnik zachowywał się w szokujący sposób.
Skrabb spotkał się z Balotellim w Brescii. Były reprezentant Włoch próbował ratować karierę, ale jego pobyt w tym klubie był fatalny. W dziewiętnastu meczach strzelił pięć goli. Z Brescią rozstawał się w fatalnej atmosferze.
Dalsza część tekstu pod wideo
Raczej nie mogło być inaczej ze względu na postępowanie Balotelliego. Skrabb nie ukrywa, że bywało ono szokujące.
- Balotelli jest dziwny. Zachowywał się jak kapitan, na treningach pokazywał wspaniałe rzeczy, a potem nagle znikał. Gonił ludzi z zapalniczką i lakierem do włosów, żeby ich podpalić - wspomina Skrabb.
Włoski napastnik jest znany z niestandardowych zachowań. Najgłośniej było o jego zachowaniu z czasów gry w Manchesterze City. Odpalił wówczas fajerwerki w łazience swojego domu i wywołał pożar.
Balotelli odszedł z Brescii latem 2020 roku. Po kilkumiesięcznym bezrobociu związał się z drugoligowcem z Monzy. W nim też nie wytrwał zbyt długo - od tego sezonu jest już piłkarzem Adany Demirspor.
31-latek w tym sezonie tureckiej ekstraklasy zaliczył trzynaście występów. Strzelił w nich pięć goli i zaliczył dwie asysty.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski20 Nov 2021 · 09:19
Źródło: Expressen

Przeczytaj również